Kde sledovat online filmy a seriály zdarma

Sledování filmů online je jedna z nejoblíbenějších zábav české populace. Mimo lidí v důchodovém věku, se podíl těch, kteří dají přednost online filmům před televizí stále zvětšuje. Nejoblíbenější portály, jejíž návštěvnost si nezadá s weby pro dospělé, tak musí neustále posilovat své hardwarové zázemí a to i přesto, že všechny filmy jsou umístěné na zahraničních serverech, co možná nejdál od držitelů autorských práv. Ono to totiž není zcela tak legální, ale to je na jiný článek.

Sledujufilmy.cz

Portál sledujufilmy.cz je 77. nejnavštěvovanější web v Česku a zároveň nejoblíbenější portál s online filmy. Autoři pravidelně přidávají nové filmy a řadí je podle žánru a roku. Najít online film na večer si můžete i podle svého oblíbeného herce anebo režiséra. Databáze obsahuje přes 51 tisíc osobností. V době publikování tohoto článku na něm bylo téměř 6900 filmů.

Jako na jednom z mála webů, zde najdete poslední novinky, které teprve dorazily do kin.

Serialycz.cz

Serialycz.cz je 147. nejnavštěvovanější web u nás. Specializuje se na seriály. Celkem jich zde najdete 194. Bohužel se zde nachází nepříjemné vyskakovací popup okno, které se nelíbí většině antivirů, je zde riziko napadení počítače. Bez pořádné ochrany vašeho počítače sem rozhodně nechoďte. Nutností je antivirus, firewall a rozšíření AdBlock pro prohlížeč.

Sledujuserialy.cz

Za sledujuserialy.cz stojí Česká pirátská strana, která jej vytvořila v rámci hesla „Odkaz není zločin“. Web je 184. nejnavštěvovanější v Česku a specializuje se, jak už název napovídá, na seriály. Každý seriál má své vlastní grafické téma. Asi největší zvláštností je vypínač v pravé straně u každého přehrávače, pomocí kterého si stmavíte stránku. Celkem můžete sledovat na tomto portálu 247 seriálů. Nové díly jsou přidávány většinou s mírným zpožděním. Web také trpí pravidelným přetížením, které se provozovatelé snaží vyrovnat pomocí služby Cloudflare.

Onlinefilmyzdarma.eu

Portál onlinefilmyzdarma.eu je 201. nejnavštěvovanějším webem u nás. Pro vstup je nutné odsouhlasit podmínky užívání, které si ovšem přečtete až po odkliknutí. Celkem zde najdete přes 3400 filmů a dokumentů.

Youtube

I na YouTube se dají najít filmy ke shlédnutí zdarma a to dokonce ve vysoké kvalitně a bez zdlouhavého čekání na data z druhé polokoule. Najdete tu většinu českých pohádek a zajímavé dokumenty. Pokud jste fanda české kinematografie určitě nejdříve vyzkoušejte Youtube jako první.